Abiye Ayakkabı 2013 Modelleri

Yazan Tarih 17 Nisan 2013
aa29

Yeni sezon abiye ayakkabı modelleri muhteşem ve şık tasarımlarla karar vermenizi kolaylaştırıyor. 2013 ilkbahar yaz sezonunda abiye kıyafetinizi seçmekte ne kadar zorluk çektiyseniz, seçtiğiniz elbiseye uygun abiye ayakkabı modeli konusunda kararsız kalmış olabilirsiniz. Biz de bugün sizlere abiye ayakkabı 2013 koleksiyonlarından modelleri sunuyoruz.

Ayakkabı seçimi bayanlar için oldukça zor bir seçimdir. Birçok çeşidin olduğu abiye ayakkabı da 2013 ilkbahar yaz sezonunda şık bir kombin olması açısından doğru karar vermek önemlidir. Seçtiğiniz kıyafetin şık ve güzel olması sizi çekici kılmak için yeterli olmaz. Mükemmel görünümün diğer adı da ayakkabı seçiminde gizlidir. 2013 bayan ayakkabı koleksiyonlarını incelemek için ayakkabı modelleri kategorimizi ziyaret edebilir ve yeni sezon için bir model beğenebilirsiniz. Abiye koleksiyonlarını görmek için de abiye modelleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Öncelikle nasıl bir elbise seçtiğiniz önemli bir durumdur. Ayakkabılar aynı zamanda kıyafetinizi de ön plana çıkaracak önemli parçalardandır. Galerimizde ana tema resmi olarak kullandığımız zımbalı abiye ayakkabı modelini mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz. 2013 ilkbahar yaz sezonu modası olan zımba detaylar ayakkabılara yansımış durumda. Zımbalı abiye ayakkabı modeli, yılan derisi tasarımı ve zımba detayı ile cool bir görüntüye sahip. Açıkçası bu ayakkabı elbisenizden daha çok ön planda olabilir. Peki nasıl bir abiye elbise de bu ayakkabıyı tercih edeceksiniz? Öncelikle abiye elbisenizin rengi önemlidir. Eğer kum beji bir abiye elbise tercih ediyorsanız bu ayakkabı modeli nokta bir seçimdir. Özellikle parlak kum beji renginde straplez veya tek omuz abiye elbise ile mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Uzun abiye veya kısa abiye elbise modellerinde, bu ayakkabıyı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Koleksiyonda yer alan abiye ayakkabı 2013 modellerinden sandalet modellerini de kısa abiye elbise modellerinde tercih edebilirsiniz.  Renk uyumuna özen gösterin. Özellikle zıt renkleri kullanırken detayların abiye ayakkabı 2013 modelleri ile uyumlu olmasına dikkat edin.

Galerimizde yer alan abiye ayakkabı 2013 modelleri her renkten abiye elbise rengi ile uyumlu durumdadır. Bu şık ve muhteşem tasarımlarla bezenen abiye ayakkabı 2013 koleksiyonunu görmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Mutlaka beğeneceğiniz bir model bulabileceksiniz.