2014 Gelinlik Modelleri

Yazan Tarih 26 Nisan 2013
yg1

Modanın hızına yetişmek mümkün değildir hiçbir zaman. Önümüzdeki yıl için evlilik planı yapan bayanlar için nasıl bir gelinlik seçeceği konusunda alternatif şık fikirleri sunuyoruz. Dünyaca ünlü markalar 2014 gelinlik modelleri koleksiyonlarını moda defilelerinde sunmaya başladı. Bizde sizler için 2014 gelinlik koleksiyonlarını galerimizde sunuyoruz.

2014 ilkbahar yaz gelinlik modelleri koleksiyonlarında birbirinden şık farklı tasarımlar yer alıyor. En dikkat çeken tasarımlar ise uzun duvaklar. Ülkemizde bu tip modeller pek fazla tercih edilmiyor. Genel olarak kraliyet tipi gelinlikler ve zaman zaman da straplez gelinlik modelleri tercih ediliyor. Sürekli aynı tarz gelinlikleri birçok düğünde gördüğümüzde açıkçası sıradan bir durum oluşuyor.

Artık farklı tasarımlarda gelinlikler tercih etmenin zamanı geldi diye düşünüyoruz. 2014 gelinlik modelleri tasarımlarına hayran kalacaksınız. Sadece bir gecelik giyeceğiniz gelinlik bile olsa, kısacık zamanda farklılık yaratmak elinizde. Gece boyunca bütün gözler elbette üzerinizde olacak ancak periler gibi bir görünüm için tasarımlar mutlak gerekli.

Bizim önerimiz, yeni sezonda uzun duvakları tercih etmeniz yönünde. Uzun duvaklar özellikle straplez gelinlik modellerine yakışan harika bir aksesuar. Ayrıca yeni kreasyonlarda dikkat çeken önemli noktalardan biri de dantelli gelinlik modelleri oluyor. Ayrıca 2013 modası olan peplum detaylar 2014 sezonuna da yansıyor. Peplum gelinlik modelleri de alternatif seçeneklerinizden biri olabilir.

Henüz evlilik tarihine zaman olan ve gelinlik konusunda aceleci davranmayan bayanlar içinde şimdiden gelinlik modelleri 2014 tasarımları harika bir fikir olacaktır. Gelinlik 2014 koleksiyonlarını galerimizde görsel olarak inceleyebilirsiniz. Daha fazla gelinlik çeşidi için gelinlik modelleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

2014 Gelinlik Modelleri