2014 Abiye Modelleri

Yazan Tarih 30 Nisan 2013
ab18

2013 ilkbahar yaz sezonu koleksiyonları artık tamamlandı ve markalar yeni yıl için koleksiyon çalışmalarına başladılar. Moda’da artık gündem 2014 sezonu koleksiyonları. 2014 sezonunda yine dikkatler abiye koleksiyonlarında olacak. 2014 abiye modelleri koleksiyonunu şimdiden galerimizde takipçilerin beğenisine sunuyoruz.

2014 Abiye Modelleri

Bu sezon birçok abiye koleksiyonunu inceledik. Ünlü markalar ile birlikte dünyadan abiye koleksiyonlarını abiye modelleri kategorimizde incelemiştik. Bugün de bu koleksiyonları gelecek senenin yani 2014 abiye modelleri koleksiyonları ekliyoruz. Yeni abiye modelleri koleksiyonlarına hayran kalacağınızı düşünüyoruz.

Pronovias markası 2014 abiye modelleri ile şimdiden yine ilgi odağı olmayı başarıyor. Koleksiyonda renklerin duruşu en beğendiğimiz özelliklerden biri. Turkuaz, pembe, kırmızı, mavi renklerin hakim olduğu koleksiyonda desenler abiyeler de şık bir hava oluşturuyor. 2014 abiye modelleri arasında boyundan bağlamalı abiye modellerinin daha çok kullanılacağını düşünüyoruz. Farklı bir görünüm hedefleyen bayanlar için harika bir alternatif olarak görüyoruz.

Bu koleksiyonda en beğendiğimiz renk ise turkuaz renkler. Turkuaz renkleri bu sezon birçok koleksiyonda gördük. Abiyeler de demirbaş olarak pembe, kırmızı ve siyah renkler ön plandadır. Her zaman üstüne basarak söylediğimiz farklılık bayanlar için önemli bir unsurdur. Turkuaz abiye modelleri ile farklı bir imaj ve şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Bugüne kadar bayanlar klasik renklerden vazgeçemediler. Ancak siz farklı olmak istiyorsanız bu şık tasarımları ve göz alıcı renkleri 2014 abiye modellerinde tercih edebilirsiniz.

Galerimizde muhteşem 2014 abiye modelleri koleksiyonunu görsel olarak inceleyebilirsiniz. Gelecek için planları olan bayanların veya şimdiden yeni abiye almak isteyen bayanlar için de harika bir fırsat olarak gördüğümüz 2014 abiye modellerini Pronovias mağazalarında bulabilirsiniz.