2014 Abiye Elbise Modelleri

Yazan Tarih 30 Nisan 2013
abi17

2013 ilkbahar yaz sezonu koleksiyonlarını talan ettiniz ve artık 2014 koleksiyonlarını görmek mi istiyorsunuz? Bugün abiye modelleri 2014 koleksiyonlarını inceleyerek, gelecekten haber vermeye devam ediyoruz. 2014 abiye modelleri koleksiyonları şimdiden ilgimizi çekmeyi başardı diyebiliriz.

Bu yılın (2013) abiye koleksiyonlarını incelemiştik. Birbirinden farklı ve şık tasarımların yer aldığı ünlü markaların koleksiyonlarını abiye modelleri kategorimizde incelemiştik. Bu kategorimizi ziyaret ederek daha fazla abiye elbise modellerini görebilirsiniz. Ayrıca 2014 abiye modelleri konularımız da bu kategori altında yayınlanmaya devam edecek.

Abiye elbise dediğimiz zaman aklımıza gelen ilk markalardan biri olan Pronovias‘ın 2014 abiye elbise modelleri koleksiyonu geliyor. Gelecek sene için şık bir tasarım hazırlayan Pronovias’ın koleksiyonunda birbirinden şık tasarımlar yer alıyor. Özellikle kısa abiye seven hanımların ilgisini çekecek bir koleksiyon. Koleksiyonun en dikkat çeken özelliklerinden biri de abiye elbise modellerinin dantelli detaylar ile süslenmiş olması. Biliyorsunuz bu yıl dantel detaylar trend durumda.

2014 abiye elbise modellerinde de dantel detayları görüyoruz. Her sene klasik tasarımlara farklı ayrıntılar katarak yenilenen abiyeler 2014 sezonunda da tül detaylar ile süslenmiş. Bunun dışında 2014 abiye elbise modellerinde tül pelerinler elbiselere farklı bir hava katmış. Davetlerin en şık ve en güzeli olmak için ideal kıyafetlerden olan abiye elbise modelleri 2014 sezonunda davetlerde kullanmak için harika bir bahane olacak.

2014 abiye elbise modelleri sadece bu kadar detay ile sınırlı değil elbette. Trend durumda olan peplum detaylar abiye modellerine de yansımış durumda. Peplum abiye modelleri 2014 koleksiyonlarında siyah renklere farklılık katmış. Tabii ki açık renklerde peplum detayların daha dikkat çekeceğini hatırlatalım. Payetli abiye modelleri ve tül detaylarla süslenen modern kısa abiye modellerine hayran kalacağınızı düşünüyoruz. Galerimizde bu şık koleksiyonu görsel olarak inceleyebilirsiniz.