2013 Yaz Tunik Modelleri

Yazan Tarih 6 Mayıs 2013
Tunik Modelleri

Bugün kış ve yaz aylarının gözde giyim parçalarından olan tunik modelleri koleksiyonlarından derlediğimiz modelleri inceliyoruz. 2013 yaz sezonuna girdiğimiz şu günlerde yaz mevsiminde tercih edebileceğiniz popüler giyim parçalarından olan 2013 tunik modelleri koleksiyonlarını galerimizde paylaşıyoruz.

Ünlü markaların koleksiyonlarını incelediğimizde muhteşem ve şık tunik modellerine hayran kalmamak mümkün değil. Her zaman dediğimiz gibi 2013 sezonu moda için çığır açacak olan bir sezon diyebiliriz. Bu sezon farklılık denemek isteyen bayanlar için tunik modelleri harika bir seçim bizce. Her alanda rahatça tercih edebileceğiniz giyim parçalarından olan tunik modelleri alternatif seçenekleri ile bizi cezbediyor.

Sıcak havalara rağmen t-shirt modelleri ön planda olsada bizim size tavsiyemiz, daha farklı ve modern bir görünüm sağlamak için tunik tercih edebilirsiniz. Yazlık tunik modelleri bayanları daha farklı bir havaya sokuyor diyebiliriz. Örnek olarak galerimizde 5. sırada yer alan pembe ve siyah renk tonlarında olan çizgili tunik modeline hayran kalacaksınız. Tunik tercih ettiğinizde tatlı bir kombin telaşı sarıyor olabilir. Bu tunik modeli siyah pantolon ve zımbalı siyah babet modeli ile kombin ettiğinizi hayal edin. Çekici ve cezbedici bir güzellik gördüğünüze eminiz.

Bu yaz belki de çok fazla kullanılmayacak olan modellerden biri de kısa kollu tunik modelleridir. Bu tip modelleri artık daha genç olan kızların tercih ettiği bir gerçek. Biz bu yüzden sizlere yarım kollu, bluz veya penye tarzı olan tunik modellerini öneriyoruz. Tunik seçiminde önemli olan acele karar vermemek. Tüm koleksiyonların birbirinden şık tasarımlarla yeni sezonda vitrinlerde yerini almaya başladı.

Galerimizde birbirinden şık tasarımlar yer alıyor. Baskılı tunik, çizgili tunik, desenli tunik modelleri ile birlikte leopar ve kısa kollu tunik modelleri resimlerini görsel olarak inceleyebilirsiniz. Bu arada straplez tunik modellerini de görmenizi mutlaka tavsiye ediyoruz. Tunik fiyatları koleksiyonların kampanyalarına göre değişkenlik gösteriyor son zamanlarda. Gelin birlikte galerimizde bu şık 2013 tunik modelleri koleksiyonunu inceleyelim.