2013 Mezuniyet Elbiseleri

Yazan Tarih 17 Mayıs 2013
Mezuniyet Elbiseleri

2013 ilkbahar yaz sezonu modasına mezuniyet arası veriyoruz. Mezuniyet gecesi, genç kızlar için tatlı bir telaş demektir. Kusursuz, muhteşem ve şık bir görünüme sahip olmak istediğinizi biliyoruz. Büyülü bir gecede ne giyeceğinize henüz karar vermediyseniz, size ünlü markaların koleksiyonlarından derlediğimiz elbiseleri galerimizde sunuyoruz. 2013 sezonu modasından esintilerinde yer aldığı galerimizde mezuniyet için bir elbise modelini beğeneceğinizi düşünüyoruz.

2013 mezuniyet elbiseleri koleksiyonlarında Koton, Jus de Pommes, Twist, Bershka, Mango markalarının ön plana çıktığı mezuniyet elbiseleri modellerinde 2013 modasının esintilerini görüyoruz. Trendlerden biri de peplum modası. Peplum elbiseler mezuniyet elbiseleri koleksiyonları arasında da yer alıyor. Birbirinden renkli ve şık modellerin yer aldığı galerimizde sezonun trend renklerinden modeller de göze çarpıyor.

Tek omuz elbise, straplez elbise, peplum elbise, sırtı açık elbise, yırtmaçlı modellerin yer aldığı galerimizde, birçok çeşidin olduğu modellere hayran kalacaksınız. Mint yeşili ve saks mavisi renklerin bu sezon elbiselerde sıkça tercih edildiğini de belirtelim. Ancak mezuniyet gecelerinin vazgeçilmez rengi her zaman ki gibi siyahtır. Vazgeçilmez ve asil bir renk olan siyah renkli mezuniyet elbiseleri yanı sıra bu sezonun diğer trend renklerinden olan kırmızı, somon, metalik renkleri mezuniyet elbiseleri 2013 koleksiyonlarında görüyoruz.

Mezuniyet elbiseleri konusunda fikir isterseniz, bizim tercihimiz straplez ve peplum elbiselerden yana olacaktır. Tasarımlarında ki desenler ve detaylar ile hem cool, hem şık, hem muhteşem bir görünüme sahip olabilirsiniz. Tercihini uzun elbiseden yana kullanmak isteyen bayanlara önerimiz, ayakkabıları unutmamaları. Komple şık bir görünüm için çok uzun elbiseleri önermiyoruz. Jus de Pommes’in uzun lacivert, tül detaylı elbisesi gibi bir model seçebilirsiniz.

Galerimizde yer alan 2013 mezuniyet elbiseleri hakkında ayrıntılı bilgiyi bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Daha fazla elbise koleksiyonu için elbise modelleri kategorimizi, diğer mezuniyet elbiseleri koleksiyonunu görmek için mezuniyet elbiseleri 2013 konumuzu ziyaret edebilirsiniz.